• +90 532 580 50 20
  • info@propanpanel.com
  • Gülbahçesi Mahallesi, 13440 Sk. No: 2/A Seyhan/ADANA

Adana Çatı Paneli

Adana Sandviç Panel ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz. Propan Panel merkezi Adana’da bulunan üretim tesisinde Sandviç Çatı Paneli üretimi yapmaktadır. Dolayısıyla ürünlerimizin tamamında kaliteyi hedef odağımız olarak benimsiyoruz. Sandviç Çatı Paneli fiyatları konusunda bölgemizde hizmet verdiğimiz kitlenin memnuniyetini hedefliyoruz. Dolayısıyla Adana sandviç çatı paneli fiyatı sorusunun yanıtını almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Bunun dışında web sitemizde yer alan Whatsapp butonuna tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

Adana Sandviç Çatı Paneli Nedir?

Sandviç panel, çatı ve cephelerde izolasyon sağlayan kompozit bir malzemedir. Bu kompozit sistemin yalıtım esasını başta Poliüretan(PUR) ve Poliizosiyonurat(PIR) olmak üzere Polistren(EPS), Taşyünü ve Camyünü oluşturmaktadır. Sandviç paneller, sandviç konstrüksiyonlara bir örnektir.

PROPAN PANEL VİZYON VE MİSYONU NEDİR?

Propan Panel, Türkiye ve dünya yapı sektöründe gelişmeleri yakından takip ederek, araştırma odaklı çalışmaktadır. Bunun dışında çevreye saygılı ve güler yüzlü bir anlayışla sürdürülebilir başarıyı hedeflemenin yanı sıra kaliteyi de unutmamaktadır. Fakat fiyat politikamız da siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. Doğaya ve gelecek kuşaklara yararlı artı değerler üretiyoruz ve bunun yanında çevreyi koruyoruz.

Soğuk Oda Paneli Nedir?

-40°C ‘ye varan sıcaklık değerlerinde ürünlerin sağlıklı bir şekilde stoklanması amacı ile üretilen soğuk depolar, düşük sıcaklıklarda kalabilmek için yüksek enerji tüketimine sebep olmaktadırlar. Poliüretan(PUR)/Poliizosiyanurat(PIR) izolasyonlu Soğuk Depo Panelleri, soğuk oda uygulamalarında ısı yalıtımı elde edebilmek için en ideal yapı malzemeleridir.

Soğuk Oda Panellerinin kalınlığının belirlenmesi birçok faktöre bağlıdır;

Yapı İç ve Dış arasındaki sıcaklık farkı

Sandviç Panel iç dolgu malzemesinin tipi

Enerji fiyatları

Yapı maliyeti

Soğutma Sisteminin Dizaynı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp'tan Mesaj Yaz!