• +90 532 580 50 20
  • info@propanpanel.com
  • Gülbahçesi Mahallesi, 13440 Sk. No: 2/A Seyhan/ADANA

Adana Gizli Vidalı Cephe Paneli

Adana Gizli Vidalı Cephe Paneli ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz. Propan Panel merkezi Adana’da bulunan üretim tesisinde EPS Dolgulu Sandviç Panel üretimi yapmaktadır. Dolayısıyla ürünlerimizin tamamında kaliteyi hedef odağımız olarak benimsiyoruz. Sandviç Panel fiyatları konusunda bölgemizde hizmet verdiğimiz kitlenin memnuniyetini hedefliyoruz. Dolayısıyla Gizli Vidalı Cephe Paneli fiyatı sorusunun yanıtını almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Bunun dışında web sitemizde yer alan Whatsapp butonuna tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

Gizli Vidalı Cephe Paneli Nedir?

Gizli vidalı cephe panellerimiz de form özelliği olarak vidalar dışarıdan görünmemektedir. Yatay ve düşey montaja imkân sağlayan bini detayı ile yüksek yalıtım sağlamaktadır. Micro wave ve mesa yüzey şekilleri ile binalarınızın yeni yüzü olmaya geliyor.

EPS DOLGULU SANDVİÇ PANEL ÜRETİM İŞLEMİ

Rulo halindeki alt sac, alüminyum, aluzinc gibi metaller haddeleme işlemi ile şekillendirilir. Kesintisiz devam eden hat üstündeki uygulama odacığına gelen iki taraflı metal aralarına izolasyon malzemesi konularak baskılanmaktadır. Dolayısıyla bu malzemeler istenilen boyda kesilmesinin yanında kısa sürede de üretiliyor. Bunun dışında bu süre sonunda ürünler balyalar halinde paketlenerek sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

PROPAN PANEL VİZYON VE MİSYONU NEDİR?

Propan Panel, Türkiye ve dünya yapı sektöründe gelişmeleri yakından takip ederek, araştırma odaklı çalışmaktadır. Bunun dışında çevreye saygılı ve güler yüzlü bir anlayışla sürdürülebilir başarıyı hedeflemenin yanı sıra kaliteyi de unutmamaktadır. Fakat fiyat politikamız da siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. Doğaya ve gelecek kuşaklara yararlı artı değerler üretiyoruz ve bunun yanında çevreyi koruyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp'tan Mesaj Yaz!