• +90 532 580 50 20
  • info@propanpanel.com
  • Gülbahçesi Mahallesi, 13440 Sk. No: 2/A Seyhan/ADANA

Adana Cephe Paneli

Adana Cephe Panel ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz. Propan Panel merkezi Adana’da bulunan üretim tesisinde Cephe Paneli üretimi yapmaktadır. Dolayısıyla ürünlerimizin tamamında kaliteyi hedef odağımız olarak benimsiyoruz. Sandviç Cephe Paneli fiyatları konusunda bölgemizde hizmet verdiğimiz kitlenin memnuniyetini hedefliyoruz. Dolayısıyla Adana cephe paneli fiyatı sorusunun yanıtını almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Bunun dışında web sitemizde yer alan Whatsapp butonuna tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

Adana Cephe Paneli Nedir?

Cephe panelleri çift tarafı boyalı galvaniz sacdan oluşan ortası poliüretan, PIR, EPS ve taş yünü dolgusu olan Cephe panelleridir. Cephe panelleri farklı desenlerde ve farklı renklerde üretilebilir. Özellikle fabrika binalarının cephelerinde kullanılmakta olan aynı zamanda dekoratif olabilen ısı ve ses izolasyonlu panel cephe kaplama sistemleridir.

Cephe panelleri modern çağa uygun farklı dekoratif yüzeylere sahip çeşitleri vardır. Bu desenli yüzeyleri olan Cephe panelleri mimari çalışmaları proje ortamından gerçek hayata geçiren özel ürünlerdir. Dikey ve yatay montaj yapılabilen Cephe panelleri dikeyde 15 m’den sonra ekli devam etmekte yatayda ise sınırsız yüksekliğe eksiz erişebilmektedir.

Cephe paneli sistemleri dolgu özellikleri projenin türüne ve fabrika ortamında neyin üretileceğine göre değişiklik göstermektedir. Yangın riski yüksek alanlarda Cephe paneli dolgusu yangın dayanımı yüksen olan taş yünü dolguların seçilmesiyle daha doğru bir saptama olur. Taş yünü dolgu taş yününün A1 yangın sınıfı özelliği sayesinde panele, yangına karşı yüksek dayanım kazandırır.

PROPAN PANEL VİZYON VE MİSYONU NEDİR?

Propan Panel, Türkiye ve dünya yapı sektöründe gelişmeleri yakından takip ederek, araştırma odaklı çalışmaktadır. Bunun dışında çevreye saygılı ve güler yüzlü bir anlayışla sürdürülebilir başarıyı hedeflemenin yanı sıra kaliteyi de unutmamaktadır. Fakat fiyat politikamız da siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. Doğaya ve gelecek kuşaklara yararlı artı değerler üretiyoruz ve bunun yanında çevreyi koruyoruz.

EPS DOLGULU SANDVİÇ PANEL ÜRETİM İŞLEMİ

Rulo halindeki alt sac, alüminyum, aluzinc gibi metaller haddeleme işlemi ile şekillendirilir. Kesintisiz devam eden hat üstündeki uygulama odacığına gelen iki taraflı metal aralarına izolasyon malzemesi konularak baskılanmaktadır. Dolayısıyla bu malzemeler istenilen boyda kesilmesinin yanında kısa sürede de üretiliyor. Bunun dışında bu süre sonunda ürünler balyalar halinde paketlenerek sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

SANDVİÇ PANEL ÇEŞİTLERİ

Türkiye genelinde üretilen sandviç panel tiplerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Çatı Paneli

5 Hadveli Çatı Panelleri
4 Hadveli Çatı Panelleri
3 Hadveli Çatı Panelleri

Cephe Paneli

Gizli Vidalı Cephe Panelleri
Dıştan Vidalı Cephe Panelleri
Soğuk Oda Paneli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp'tan Mesaj Yaz!