• +90 532 580 50 20
  • info@propanpanel.com
  • Gülbahçesi Mahallesi, 13440 Sk. No: 2/A Seyhan/ADANA

Galeri

Sandviç Panel Nedir?

Sandviç panel, çatı ve cephelerde izolasyon sağlayan kompozit bir malzemedir. Bu kompozit sistemin yalıtım esasını başta Poliüretan (PUR) ve Poliizosiyonurat (PIR) olmak üzere Polistren (EPS), Taşyünü ve Camyünü oluşturmaktadır. Bunun dışında sandviç paneller, sandviç konstrüksiyonlara bir örnektir.

Sandviç Çatı Paneli Nedir?

Sandviç panel, çatı ve cephelerde izolasyon sağlayan kompozit bir malzemedir. Bu kompozit sistemin yalıtım esasını başta Poliüretan(PUR) ve Poliizosiyonurat(PIR) olmak üzere Polistren(EPS), Taşyünü ve Camyünü oluşturmaktadır. Sandviç paneller, sandviç konstrüksiyonlara bir örnektir.

PROPAN PANEL VİZYON VE MİSYONU NEDİR?

Propan Panel, Türkiye ve dünya yapı sektöründe gelişmeleri yakından takip ederek, araştırma odaklı çalışmaktadır. Bunun dışında çevreye saygılı ve güler yüzlü bir anlayışla sürdürülebilir başarıyı hedeflemenin yanı sıra kaliteyi de unutmamaktadır. Fakat fiyat politikamız da siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. Doğaya ve gelecek kuşaklara yararlı artı değerler üretiyoruz ve bunun yanında çevreyi koruyoruz.

× Whatsapp'tan Mesaj Yaz!